Öncelikle siteme uzun zamandır saldırı yapan, sitemi hacklemeye çalışan arkadaşa teşekkürlerimi iletirim. Kendisine neden teşekkür ediyorum manyak mıyım ? Tabii ki hayır kendisine teşekkür ediyorum çünkü siteme Ddos yapmıyor. Efendi efendi gelip açık arıyor. Bu da beni mutlu ediyor.
Devamını Oku »


Baktım ne zamandır bir şeyler yazmıyorum, e bu siteyi de geyik için açmayıp bilgi paylaşmak için açtığımı hatırlayıp size ssl sertifikası nedir, ne işe yarar, nasıl kurulur, nasıl kullanılır şeklinde fazla detaya girmeden olayın özünü ama gerektiği kadarını anlatmaya çalışacağım.
Devamını Oku »


Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere Tumblr'ın ne olduğunu, tumblr'ın ücretli olup olmadığını ve nasıl kullanıldığını açıklamaya bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Tumblr Ücretli mi ?


Biz Türk internet kullanıcıları için en önemli konu tabii ki bu. Öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım ki Tumblr tamamen ücretsiz hizmet veren bir servistir.
Devamını Oku »


Merhaba arkadaşlar,
Bu gün sizlere Tumblr'ın ücretli temalarını ücretsiz olarak nasıl kullanacağınızı anlatmaya çalışacağım.
Öncelikle şunu belirteyim ki; bu yapacağınız işlem illegal bir işlem olduğundan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyim. Benim amacım sadece size nasıl daha güvenli sistemler yapabileceğinize dair bilgi vermek.

Tumblr'ın premium temalarını nasıl ücretsiz kullanacağız?


Yöntem aslında çok basit, önceden sistem biraz daha karışık olmasına rağmen, Tumblr'ın tema sistemini değiştirmesinin ardından bu işlemi uygulamak adeta çocuk oyuncağına dönüştü.
Devamını Oku »


Merhaba arkadaşlar,
Bu yazımda biraz sizlere hem amCharts'tan bahsedicem, hem de ücretli olan bu uygulamayı nasıl full sürüm haline getireceğinizi anlatacağım.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu işlemi yapmanız sonucunda oluşacak her türlü durumdan siz sorumlusunuz, ben sadece kendi yazacağınız javascript kodlarının güvenliği hakkında size fikir vermeye çalışacağım.Bunun neticesinde siz bu script'i sitenizde kullanırsanız yukarıda söylediğim gibi bu tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
Devamını Oku »