Evet, itiraf et başlığı okurken aklından geçen ilk cümlenin "ya bırak bu ayakları cep telefonsuz bir hayat olur mu ?" idi ama hele bi soluklan, sana anlatacaklarım var.

Cep telefonu gereksiz bir icat dersem muhtemelen Rabbim beni taş yapar çünkü Gsm operatörlerini benim kadar sömürmüş pek fazla insan tanımıyorum.

Avea'nın Aria olduğu dönemlerde 1 kontör ile herhangi bir numarayı arayıp, uyuyana kadar cep telefonuyla konuştuğum veya Vodafone'un Cep Aile, Cep Partner tarifelerinden yararlanıp bir ay içerisinde minimum 4000 mesaj attığım günleri hatırlıyorum ama gel gelelim ki artık cep telefonu kullanmıyorum.

Cep telefonu kullanmıyorum


Tamam iyi güzel de neden kullanmıyorum ve bu sürece nasıl geldim. Cep telefonu kullanmamanın artıları, eksileri neler ?
Devamını Oku »


Muhtemelen herkes bıkmıştır bu Merhaba Dünya geyiğinden ama içinde benim de bulunduğum büyük bir kesim her yeni oluşumda mutlaka bu geyiği yapıyor.

İyi güzel hoş ama nedir bu geyik ?


Bilmeyenler için özet geçmeyi planlıyorum çünkü bir Merhaba Dünya yazısı bu kadar uzatılmaz işin mantalitesine aykırı :)

Herhangi bir programlama dilini öğrenmeye başladığınızda bu ister web sitesi kodlamak için ister program yazmak için kullanılan bir dil olsun istisnasız olarak öğrenilen ilk işlem ekrana "Merhaba Dünya" yazdırmaktır.
Devamını Oku »